Rekolekcje Wielkopostne.

Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do skorzystania z Rekolekcji Wielkopostnych.

Program Rekolekcji:

10.IV środa– rozpoczęcie 900, 1800 i o 1915;

11.IV czwartek– 900, 1800 i o 1915;

12.IV piątek– 900, 1730 – Droga Krzyżowa, 1800, 1915;

13.IV sobota– 900, 1030 i o 1800; Dzieci o 1200;

Spowiedź Rekolekcyjna
13.IV sobota 830 –1200 i 1730 – 1900

Droga Krzyżowa ulicami parafii

5.IV.2019 (piątek) o 1800 Msza

po Mszy procesja Drogi Krzyżowej

Rekolekcje „Okruchy” – Dominikanie 2019

Z poprzednich lat

Cała play lista – „Straszne Rekolekcje”

3 thoughts on “Rekolekcje Wielkopostne.

 • Szczęść Boże,
  Mam ogromną prośbę w sprawie Spowiedzi św rekolekcyjnej.

  Jak co roku nie można było się wyspowiadać przed mszą rekolekcyjną.

  Czy i tym razem będzie podobnie?

  Wierni przychodzą przynajmniej pół godziny przed mszą aby móc się wyspowiadać zanim rozpocznie się msza św. A tu okazuje się, że spowiada wóczas jeden może dwóch księży i są ogromne kolejki do nich.

  Uważam, że to żadna przysługa, jeśli księża przychodzą dopiero w momencie rozpoczęcia mszy św. Przecież my wierni chcemy spokojnie uczestniczyć w rekolekcjach, wysłuchać kazania. A jak tutaj się skupić na tak ważnych chwilach jeśli trzeba stać w kolejce w skupieniu i rozważać przystpienie do Spowiedzi św. Msza jest wówczas stracona. A czy o to chodzi? Czekamy pół godziny do pustego konfesjonału. Aż tu nagle rozpoczyna się Msza św i dopiero wóczas przychodzą księża.

  Może tym razem da się to zmienić?

 • Szczęść Boże,
  Przykro to stwierdzić ale sytuacja niestety się powtarza.
  Dziś ponownie wierni wyczekiwali od pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św na spowiedź. Księża pojawili się dopiero ok 5 minut przed Mszą św.

  Dzieci musiały spowiadać się w czasie Mszy św zamiast w ciszy i skupieniu przed. Czy o to chodzi w Spowiedzi św? Aby tylko się wyspowiadać, czy może aby zrobić to godnie, ze spokojem kiedy nic nie przeszkadza. Moje dziecko obawiało się, że nie będzie słyszało co ksiądz będzie mówił. Bo przecież w trakcie Mszy św nie ma warunków na wsłuchanie się spowiednikowi.

  A tak i spowiedź odbyła się niedbale, i Msza św była potraktowana niedbale.

  Przykro to zauważać ale księża nie doceniają tego, że jacyś wierni jeszcze przychodzą do spowiedzi i że jeszcze mają potrzebę wyspowiadać się w ciszy i skupieniu. Niestety to się zmienia i coraz większa grupa ludzi przestaje przystępować do Spowiedzi św. A wręcz wyśmiewa tych którzy do niej przystępują. Sam mam do czynienia z takimi ludźmi.

  Z Panem Bogiem.

  • Szczęść Boże
   Ta wiadomość mogła nie dotrzeć do Ks. Proboszcza . Przepraszam w imieniu parafi i proszę się odezwać w przyszłości . W ferworze rekolekcji ta sprawa gdzieś umknęła. Jeszcze raz przepraszam

Możliwość komentowania jest wyłączona.